איך לבחור מכון להסרת שיער בלייזר

עובי שערה של בן אדם הוא בסך הכל כ- 100 מיקרון (מיקרון = מיליונית המטר), וכל כולה עדינות ורכות – אבל כשהיא צצה במקום שבו אנחנו לא רוצים שיער, היא כבר עלולה לגרום עוגמת נפש של ממש.

האזורים שבהם אנחנו מבקשים להיות חלקים הולכים ומתרבים, תוצאה של העדפה תרבותית הרואה בשיער דבר שאינו אסתטי. התוצאה היא התרבות שיטות להסרת שיער כשהמובילה מהן היא הסרת שיער בלייזר.

חדר טיפולים להסרת שיער בלייזר

ההתפתחות הטכנולוגית הביאה לכך שהמחיר של להסיר שיער באמצעות לייזר הפך כזה שכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו, עובדה שהעצימה עוד יותר את הביקוש לטיפול חדשני זה. הביקוש הרב, באופן טבעי, יצר גם היצע נכבד וכיום ניתן למצוא שלל מכונים להסרת שיער בלייזר.

וכמו בכל תחום, להיצע רב יש יתרון: המעוניינים בהסרת שיער בלייזר יכולים לבחור מבין שפע אפשרויות ולעבור את הטיפול במקום המתאים ביותר עבורם – אבל גם חיסרון: לעיתים מבחר האפשרויות מבלבל, ורבים מבין אלה המעוניינים במראה חלק חשים כי הם זקוקים למדריך להסרת שיער בלייזר.

המלצות

קודם כל, כדאי לקבל המלצות שיובילו אתכם למכון הנכון. חברים או מכרים שכבר עברו הסרת שיער בלייזר הם המקור הטוב ביותר להמלצות (לטוב ולרע). גם האינטרנט הוא דרך לא רעה להתרשם משביעות רצון הלקוחות של כל מכון ומכון (אמנם לא תמיד המשובים אמינים ואובייקטיביים, אולם בסך הכל אפשר לקבל מהם תמונה כללית לגבי תפקוד המכון). הגעה למכון עצמו – לפגישת ייעוץ, שברוב המכונים ניתנת בחינם – תפגיש אתכם עם עוד לקוחות שלו, וזוהי דרך נוספת לקבל חוות דעת על תפקודו.

הסרת שיער בלייזר לאישה

מי מבצע את הטיפול – ואיך?

בחלק מהמכונים הטיפול מתבצע על ידי רופאים ובאחרים קוסמטיקאיות הן אלה שמסלקות מכם את השיער המיותר. אמנם הטיפול נחשב בטוח ואין סיכונים בהסרת שיער בלייזר, אולם רצוי מאוד לעבור אותו אצל רופא. כמובן חשוב מאוד שהרופא יהיה מוסמך בתחום ספציפי זה (לא להתבייש לבקש לראות תעודות!), גם המכון כמכון חייב אישור של משרד הבריאות, ועוד חשוב לבדוק באיזה מכשיר לייזר בדיוק משתמשים בכל מכון לשם הסרת השיער: ישנם מכשירי לייזר רבים, וחשוב להתאים את המכשיר לסוג העור, לסוג השיער – וכדאי גם לבחור במכון המשתמש בטכנולוגיה מתקדמת.

מכשיר להסרת שיער

לקרוא גם את האותיות הקטנות

טיפול הסרת שיער בלייזר אינו יקר כבעבר, אולם עדיין מדובר בהשקעה רצינית (ולא רק כספית, אלא גם של זמן, אנרגיה ואפילו מבחינה נפשית). חשוב מאוד לוודא על מה כל מכון מתחייב מבחינת התוצאות ועל מה הוא מעניק אחריות. אין שום סיבה לא להסיר את השיער אצל מי שלא רק מתחייב למראה חלק ואטרקטיבי – אלא גם מבטיח זאת בכתב, ובלי אותיות קטנות סותרות.

איפה ומתי

כדאי לעבור את הטיפול במקום שקרוב לבית, או למקום העבודה, או בכל אופן במכון שתוכלו להגיע אליו בקלות ובנוחות. גם שעות הפתיחה של המכון הן פקטור בלתי מבוטל – שהרי הסרת שיער בלייזר מחייבת סדרה של טיפולים, ורצוי שהם לא יפגמו בשגרת חייכם יתר על המידה ויאלצו אתכם להיטלטל בדרכים או לשנות את כל הלו"ז.

מחיר

אין מחיר לחופש משיער מיותר – אבל המבחר הרב של מכונים המסירים שיער בלייזר מאפשר לכם ליהנות מגוף חלק, נעים ומושך בלי לרוקן את חשבון הבנק. בהחלט כדאי לקבל כמה וכמה הצעות מחיר (כמובן רק ממכונים שעמדתם על טיבם ושאתם סמוכים ובטוחים כי הם מקצועיים לחלוטין) – וכמו בכל תחום, מכון יקר יותר אינו בהכרח איכותי יותר.

כתיבת תגובה