אמריקן לייזר

אמריקן לייזר היא אחת הרשתות המובילות בישראל בתחום הטיפולים האסתטיים, ובפרט כשמדובר בהסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר באחד מסניפי רשת אמריקן לייזר מיועדת לבני 16 ומעלה הרוצים להעניק לעצמם מתנה בדמות גוף חלק למשעי, ובפרט נטול שיער באזורים כמו הרגליים, הידיים, הפנים, החזה, הבטן, הגב, הכתפיים, המפשעות ובתי השחי. חשוב להדגיש כי אין סיכונים בהסרת שיער בלייזר (כשההליך מבוצע במכון רציני ולא אצל חאפרים, כמובן) וכי באמריקן לייזר מתגאים, ובצדק, בהתאמת תוכנית טיפולים אינדיבידואלית לכל לקוח באמצעות תוכנת מחשב משוכללת.

איזה לייזר נמצא בשימוש אמריקן לייזר?

הרשת מבצעת הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשיר בשם Omnimax, הפועל בטכנולוגיית ה- DPC. טכנולוגיה זו מבוססת על ירי אנרגיה של אור אל השערה, אנרגיה הנקלטת על ידי המלנין והופכת לאנרגיה של חום. החום פוגע בכלי הדם המובילים אל הזקיק (החלק שנמצא בשכבת הדרמיס וממנו למעשה צומחת השערה) – ובעצם מחסלת את הזקיק ואיתו את השערה כולה.

המכשיר המשוכלל מאפשר שליטה מלאה באנרגיית האור, בעוצמתה, בצורתה ובמשך הזמן שהיא פועלת בכל אזור – ובכך להסיר במדויק כל שערה בהתאם לעובייה ולצבעה, וכן בהתאם לצבע העור ולצפיפות השער באותו אזור, כל זאת ללא חשש לכוויות או נזק אחר לעור.

אי הנוחות במהלך טיפול בטכנולוגיית ה- DPC היא מינימלית, וגם תופעות הלוואי – ברוב המקרים – זניחות ונעלמות במהירות.

כמה טיפולים צריך?

הסרת שיער בלייזר דורשת בדרך כלל סדרה של מספר טיפולים. המספר המדויק תלוי בשורה ארוכה של פרמטרים, כגון גוון העור, מספר האזורים שבהם רוצים לטפל, מידת הצפיפות של השערות בכל אחד מהאזורים, צבע השערות ועוביין.

באמריקן לייזר לא מוכנים להבטיח את מה שאי אפשר לקיים, ועל כן לא מתחייבים ל"הסרת שיער לצמיתות" אלא "רק" להסרה של כ-80% מהשיער המיותר, שיער שלא צומח שוב לאורך זמן רב. על התחייבות זאת תקבלו אחריות באמריקן לייזר.

מי מבצע את הטיפול?

באמריקן לייזר מקפידים כי טיפולי הסרת שיער בלייזר יתבצעו על ידי רופאים מוסמכים ועל ידי מטפלים מיומנים שיש באמתחתם ידע רב וניסיון עשיר בתחום זה, וכן עברו את ההכשרה המתאימה.

הסרת שיער בלייזר לגברים

רבים מבין לקוחות אמריקן לייזר הם גברים – שגילו את סוד קסמו של המראה החלק, ואת המחמאות הרבות שגוף חלק למשעי מושך. המונח "מטרוסקסואל" הפך זה מכבר לקלישאה כמעט, שכן יותר ויותר גברים רוצים לטפח את עצמם. איך? עם בגדי מעצבים, ביקורים קבועים במכון כושר, אוכל בריא, בילויים טרנדיים – וגם עם הסרת שיער בלייזר.

איפה?

סניפי אמריקן לייזר פזורים ברחבי הארץ, מטבריה שבצפון ועד לבאר שבע בדרום. גם בחיפה, בקריות, בנתניה, בפתח תקווה, באשדוד, ברעננה, בראשון לציון (שם השיקה הרשת את פעילותה בשנת 2000) וכמובן שבתל אביב ובירושלים תמצאו סניפים של אמריקן לייזר. מנהלות הסניפים הן בעלות ותק רב בתחומי האסתטיקה, הקוסמטיקה ושירות הלקוחות, והרשת כולה – מהמנכ"ל ועד לכל אנשי הצוות בכל הסניפים – שמה דגש רב על שביעות הרצון של הלקוחות ועל טיפוחם, מכל הבחינות.

עוד באמריקן לייזר

את טכנולוגיית הלייזר תוכלו לנצל באמריקן לייזר גם לטובת הסרת משקפיים לצמיתות – דרך אחד משני סוגי הליכים רפואיים: כולל חיתוך קרנית העין וללא צורך בחיתוך קרנית העין. אמריקן לייזר מציעה גם פתרונות כוללים לפה ולשיניים שלכם, הן מהצד הבריאותי והן מהפן האסתטי. גם המסת שומנים, הצרת היקפים, העלמת צלוליט, טשטוט קמטים וכתמים כתוצאה מפיגמנטציה וטיפולים אסתטיים אחרים תוכלו לבצע באחד הסניפים של אמריקן לייזר, תחת ידיים מקצועיות במיוחד ואמינות לחלוטין.

סגור לתגובות.