הורדת שיער בלייזר

בעשור האחרון יותר ויותר אנשים פונים למכונים המציעים שירות של הורדת שיער בלייזר, יש כאלו שיעדיפו לפנות לרשתות אסטטיקה גדולות המציעות בין השאר שירותי הורדת שיער בלייזר, ויש כאלו שיעדיפו בתי"ח שמציעים טיפולים אסטטיים שונים, ובין השאר הם מציעים גם שירותי הסרת שיער בלייזר, ויש כאלו שלא יוותרו על הקוסמטיקאית הפרטית שלהם ויפנו אליה כדי שתעניק להם שירות של הורדת שיער בלייזר.

מה שבטוח הוא שאם בעבר הציבור היה זהיר יותר וחשדן יותר ולא היה ממהר לפנות למכונים המבצעים טיפולי הורדת שיער בלייזר, הרי שהיום יש נהירה של המונים המגיעים למכונים להסרת שיער בלייזר, ומעונינים לקבל טיפול של הסרת שיער לצמיתות.

ככל שיש יותר ויותר ביקוש לטיפולי הסרת שיער בלייזר, כך יש יותר ויותר פיתוח טכנולוגי בתחום ומתפתחות כל הזמן שיטות להסרת שיער בלייזר, אם רק לפני שנים בודדות הכרנו רק את השיטה של הסרת שיער באמצעות קרן האור IPL, הרי שהיום יש כבר שיטה חדשה הנקראת הסרת שיער בלייזר SHR שנחשבת לשיטה יעילה יותר וטובה יותר שמצליחה להשיג הישגים טובים יותר.

הורדת שיער בלייזר אינה טיפול שיכול להתבצע ע"י כל קוסמטיקאית, זוהי שיטת שטיפול שחייבת להתבצע בהתאם לתקנות מחמירות ורק ע"י אנשי מקצוע שעברו קורסים והכשרות של משרד הבריאות וכן רק ע"י מכונים להסרת שיער בלייזר שקיבלו את כל הרישיונות וההיתרים מטעם משרד הבריאות, לכן מי שחושב לבצע בגופו הורדת שיער בלייזר של שיער לא רצוי, חשוב שיבצע קודם כל סקר שוק שבמהלכו הוא יוכל ללמוד קצת על המכונים השונים העוסקים בתחום על התהליך של הורדת שיער בלייזר, ועל תופעות לוואי בהסרת שיער בלייזר, סקר שוק יאפשר לכל צרכן פוטנציאלי לדעת קצת יותר גם על טווח מחירי הסרת שיער בלייזר, וכך כאשר הוא יתחיל בהתרוצצות בין המכונים הוא יהיה חכם יותר , וידע מה בדיוק לחפש ואילו מחירים הם מחירים סבירים ואילו מחירים הם מחירים גבוהים.

הורדת שיער בלייזר – למי זה מתאים

הורדת שיער בלייזר מתאימה בעיקר לאנשים שיש להם שיער בעל גוון כהה, והיא אינה מתאימה לאנשים בעלי שיער בהיר, זאת משום שמכשיר הלייזר אינו מזהה שערות בהירות אלא מסוגל לזהות רק שערות כהות. הורדת שיער בלייזר אינה מתאימה גם לאנשים בעלי עור כהה אלא רק לאנשים בעלי עור בהיר משום שמכשיר הלייזר אינו מצליח למצוא את ההבדל בין עור כהה לבין שיער כהה , ועלול לגרום לנזק לאנשים בעלי עור כהה.

מה קורה לפני הטיפול ואחריו

אנשים שמעונינים לעבור טיפול של הסרת שיער בלייזר לצמיתות , צריכים לדעת שהמצב לפני הורדת שיער בלייזר ואחרי הורדת שיער בלייזר יהיה שונה לגמרי, לאחר שהאישה או הגבר עברו הורדת שיער בלייזר, הם יצטרכו לבצע הנחיות מסוימות שיקבלו מהמכון שבו עברו את הטיפול, ובנוסף לכך, יהיה עליהם לשים לב האם לא מתפתחות תופעות לוואי כלשהן . יחד עם זאת ידוע שאנשים שעברו הורדת שיער בלייזר נהנים מעלייה בדימוי העצמי ובביטחון העצמי ומתחושת האושר האישי, ותחושת הנוחות מהעובדה שאין צורך להמשיך ולהוריד שערות באמצעות שעווה או גילוח.

סגור לתגובות.