הסרת שיער בלייזר ביתי

הסרת שיער בלייזר , הינו תחום דינאמי שמתפתח ומשתנה כל הזמן, מכונות שונות להסרת שיער בלייזר מתפתחות כל הזמן, וטיפולים שונים אפשר לקבל לא רק במכוני לייזר או במכוני אסטטיקה שפועלים תחת תקנות מחמירות , אלא גם באמצעות מכשיר לייזר ביתי המאפשר הסרת שיער בלייזר ביתי, יש היום לא מעט נשים וגברים שמעדיפים רכישה חד פעמית של מכשיר לייזר ביתי שאיתו ניתן לבצע טיפולים בכל שעה ובכל מקום ובפרטיות מלאה.

למי כדאי ?

למרות שזה נשמע מפתה וכדאי ,עדיין לא לכל אחת ולא לכל אחד  כדאי לבצע הסרת שיער בלייזר ביתי , אז מיהם האנשים שכדאי להם לרכוש מכשיר לייזר ביתי שאיתו ניתן לבצע את הטיפול?

  • מי שמעוניין להסיר שיער בכל אזורי הגוף פרט לאזור הפנים הצוואר והראש כדאי לו לרכוש מכשיר ולהשתמש בו שימוש מועיל . המכשיר אינו מתאים לאנשים בעלי עור שזוף או לאנשים שגוון עורם כהה, לכן רק אנשים בעלי גוון עור בהיר יכולים להשתמש במכשיר זה.
  • המכשיר יכול להסיר רק שערות כהות משום שקרן האור שלו אינה יכולה לזהות שערות בהירות, ולכן רק מי שיש לו שערות כהות כדאי לו לרכוש מכשיר המבצע הסרת שיער בלייזר ביתי.
  • מי שרוצה לערוך את התהליך בפרטיות מלאה מבלי שתהיה מציצנות של אחרים.
  • מכון להסרת שיער בלייזר או מכשיר לייזר ביתי ?

יש כאלו שטוענים שאמנם רכישת מכשיר ביתי היא מפתה אבל תהליך הסרת שיער בלייזר הוא תהליך שצריך להתבצע רק ע"י אנשי מקצוע מיומנים שעברו הכשרות מתאימות, ולכן אין טעם שאישה חסרת ידע מקצועי תרכוש מכשיר ותבצע הורדת שיער בלייזר ביתי, משום שהגורם היחיד שיכול לבצע הורדת שיער בלייזר הוא איש מקצוע מיומן ומנוסה שעבר הכשרה מתאימה ואשר עובד בד"כ במכונים מקצועיים.

אפשר לומר שהמכשיר הביתי הצטרף אל כל אותן שיטות להסרת שיער, והיום אנו יכולים להנות משפע של שיטות להסרת שיער, וכל אישה וגבר שיש להם שיער לא רצוי יכולים לבחור להם את השיטה המתאימה להם והנוחה להם, אבל מומלץ להם קודם כל לעשות שיעורי בית וללמוד על כל שיטה ועל היתרונות והחסרונות של כל שיטה.

חלק נכבד מהגברים והנשים שסובלים היום מתופעה של שיער לא רצוי יעברו בשלב כלשהו של חייהם טיפול משום שהסרת שיער בלייזר היא הטיפול הפופולארי ביותר להורדת שיער בלתי רצוי , ואילו פחות ופחות אנשים משתמשים היום בשעווה כאמצעי להסרת שיער. אז אם גם אתם שוקלים את האפשרות של הסרת שיער בלייזר ברגליים או הסרת שיער בלייזר במפשעה באחד ממכוני הלייזר, או באמצעות מכשיר לייזר ביתי, אל תמהרו להחליט החלטות פזיזות לפני שתבדקו היטב את המכון שאליו פניתם, או מהו מכשיר הלייזר הביתי  שאותו אתם רוצים לרכוש . זכרו החלטות פזיזות עלולות לגרום לכם נזק, וחשוב לפנות רק למכוני לייזר אמינים ומקצועיים או לרכוש רק מכשירי לייזר ביתיים אמינים שאושרו ע"י מכוני ה-FDA  ויש להם מוניטין של מכשירים אמינים ואיכותיים.

סגור לתגובות.