הסרת שיער בלייזר גברים

עד לפני כמה שנים סבלו גברים שעירים בשקט או שלא היו מודעים כלל להיעדר האסתטיקה שבדבר. אמנם לא מצופה מגברים להיות בעלי עור חלק כשל נשים, אך גם הקיצוניות השניה של שיעור יתר על איברים גלויים אינה נעימה ואף מטרידה. הסרת שיער בלייזר לגברים הולכת ותופסת תאוצה כפתרון אידיאלי לבעיית שיער לא רצוי במקרים אלו וגורמת ליותר ויותר גברים להתקדם לעבר מראה חלק ונקי יותר של העור. כמובן שחשוב לקחת בחשבון את הסיכונים בהסרת שיער בלייזר לפי תחילת התהליך.

הסרת שיער לגבר

המטרוסקסואל המודרני

 הטיפולים החדשניים ביותר מספקים דילול משמעותי של השיער ולא עור חלק לגמרי ונטול שיער בכדי ליצור מראה טבעי יותר. האזורים הפופולריים לגברים הם עורף, אוזניים, גב, חזה וכתפיים ובדומה להסרת שיער בלייזר לנשים, גם הם דורשים כמה טיפולים לפחות עד שניתן לצפות בשיפור משמעותי.

המראה החדש של הגבר המודרני

הסרת שיער בלייזר לגברים משקפת את מגמת המטרוסקסואליזם המתייחסת לגברים מודרנים המשקיעים הרבה בטיפוח ובמראה החיצוני שלהם, ללא ייסורי מצפון או בושה. כמו כן, היא מתאימה דוגמנים או ספורטאים אשר משתמשים בגופם לפרנסתם. מבחינת כאב הטיפולים ניתן לומר כי אין בקרב הגברים נטייה פחותה לכך, ולעתים הם מבטאים רגישות גבוהה יותר מזאת של הנשים.

הסרת שיער בלייזר לגברים אמנם לא מספקת הסרה של 100% מהשיער אלא 80% בקירוב, אך עבור גברים היא האופציה היחידה שאינה גורמת לצמיחה של שערות קשות יותר, לצמיחה מתחת לעור או לגירויים בעור, בניגוד להסרת שיער באמצעות משחות, שעווה או גילוח. בניגוד לנשים, הסרת שיער בלייזר לגברים אינה תלויה באזורים הורמונאליים כיוון שהם חסרים את הנטייה הזאת, מה שללא ספק בא לטובתם במהלך הטיפולים ובתגובת העור.

מכשיר להסרת שיער בלייזר

הנחיות לטיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים

ההנחיות וההמלצות זהות לאלו של הנשים – בעלי עור ושיער בהירים או בעלי עור כהה במיוחד אינם מתאימים לטיפול כיוון שבמקרים אלו אין ניגוד בין השיער לעור – ניגוד שעליו מבוססת פעילות קרני הלייזר והשמדת זקיקי השערות. ההמלצה נכונה גם לגבי עור שזוף שעלול להכוות לאחר טיפול של הסרת שיער בלייזר לגברים או לעור הסובל מנגעים, מפריחה או מבעיות פיגמנטציה.

סיכום

בין טיפול הסרת שיער בלייזר גברים אחד למשנהו יש להמתין לפחות חודשיים, בעיקר בכל הקשור לטיפולים הראשונים בכדי לתת לעור להתרגל לאפקט שעשוי להיות אגרסיבי מעט. על כל תגובה חריגה כגון אדמומיות יתר, כוויות או קילוף יש להודיע ולהגיע לביקורת בכדי למנוע נזק נוסף ולקבל טיפול הולם. יחד עם זאת, אין להתרגש מאדמומיות שטחית שבהחלט מהווה את אחת מתופעות הלוואי השכיחות של הסרת שיער בלייזר גברים. כל ההמלצות מפורטות במסגרת המרכז הארצי להסרת שיער בלייזר, אשר מהווה את הפורטל המקצועי ביותר בתחום.

סגור לתגובות.