הסרת שיער בלייזר מחירים

הסרת שיער בלייזר ושאר טיפולים אסטטיים הפכו בעשור האחרון לטיפולים מבוקשים ופופולאריים, היום בעידן המאה ה-21 מומחים מעריכים שכמעט כל אישה בישראל תעבור טיפול אסטטי אחד לפחות בחייה , יש כאלו שיבחרו על הורדת שיער בלייזר, ויש כאלו שיבחרו בטיפול אסטטי להעלמת קמטים, אבל מה שבטוח הוא שהרפואה האסטטית כבשה לה מקום של כבוד בעולם הרפואה של המאה ה-21 .

כסף

הביקוש הרב לטיפולים הביא לכך שיש היום שפע של מכוני יופי, רשתות אסטטיקה, מכוני אסטטיקה וקוסמטיקאיות פרטיות שמתחרים זה בזה על כל לקוח פוטנציאלי, ואנו הצרכנים נהנים מכך, משום שעקב התחרות הקשה בין המכונים השונים, מחירי הסרת שיער בלייזר יורדים, כי הדרך היחידה לזכות בלקוח היא להוריד את מחיר השירות.

סקר שוק

חשוב לבצע סקר שוק – מי ששוקל לבצע טיפול לייזר כלשהו כמו הסרת שיער ברגליים, צריכה לדעת שלפני הכל יש לבצע סקר שוק מקיף ורציני , שבו גם הצרכן הפוטנציאלי ילמד מיהן החברות הגדולות בשוק, אילו שיטות להסרת שיער קיימות היום בשוק? , כיצד מתנהל תהליך הסרת שיער בלייזר , ואיזה אזור בגוף עולה יותר, ואיזה אזור בגוף עולה פחות, כך למשל מי שתערוך סקר שוק תגלה מיד שטיפול של הסרת שיער במפשעה, עלותו נמוכה בהרבה מטיפול של הסרת שיער ברגליים, בסופו של דבר כל מי שתערוך סקר שוק תצא חכמה יותר, ותדע  לא רק כמה עולה הטיפול אלא גם כיצד מתנהלים טיפולים, מהן השיטות השונות? ועוד.

הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

יש היום לא מעט אתרי אינטרנט שמהווים פלטפורמה לעריכת השוואת מחירים, לכן כל מי שקיבלה כבר החלטה ומעונינת לבחור את החברה המקצועית ביותר, האמינה ביותר אך זו שדורשת גם מחיר שמתאים לתקציב הספציפי שיש ברשותה, יכולה להשתמש באחד מאתרי האינטרנט שבהם ניתן לבצע השוואת מחירים. כמו לפני כל שירות אחד, כך גם לפני שאנו פונים לשירות הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים אינה מיותרת אלא היא חובה עלינו, כך נוכל לדעת כמה עולה הסרת שיער בלייזר , מהם מחירי הסרת שיער בלייזר, ומהם הטכניקות השונות להסרת שיער בלייזר, ובסופו של דבר נהפוך להיות צרכנים שיבצעו רכישה של שירות לא בעיניים עצומות אלא רק באופן מושכל ולאחר חשיבה ולימוד של הנושא.

המחשה למחירים

מה הפרמטרים שמשפיעים על המחירים ?

כל מי שניסה לבדוק קצת מהם מחירי הסרת שיער בלייזר, יודע שזה לא סוד ושמדובר בטיפולים יקרים ולא זולים משום שמדובר בטיפולים אסטטיים הדורשים מכשור יקר שמתעדכן ומתחדש כל הזמן, בנוסף לכך יש צורך בהעסקת כח אדם רפואי של אחיות ורופאים שעוברים קורסים מיוחדים כדי שיהיו מוסמכים לבצע את הטיפולים. כל אלו מביאים למציאות שבה מחירים להסרת שיער בלייזר הם מחירים יקרים, ואנו הצרכנים זוכים להנחות רק בזכות התחרות הקשה בין החברות הרבות העוסקות בתחום. אולם יחד עם זאת חשוב לדעת שישנם פרמטרים שונים שמשפיעים על המחירים. להלן סקירה של הפרמטרים הללו:

סוג המכשיר

מי שיערוך סקר שוק בין המכונים יגלה שלמכונים הללו יש מכשירים שונים, יש מכונים עם מכשור ישן יותר ויש מכונים עם מכשור מתקדם וחדשני , הכלל קובע שככל שהמכשור מתקדם יותר וחדיש יותר כך מחירים להסרת שיער בלייזר יהיו גבוהים יותר.

מספר הטיפולים

הטיפולים אינם חד פעמיים, אלא מתבצעים כסדרה של טיפולים, בהתאם לכך  מחירים להסרת שיער בלייזר תלויים במספר הטיפולים שהלקוח יקבל, כעקרון ככל שהלקוח צפוי לקבל כמות גבוהה של טיפולים כך מחיר הטיפול צפוי להיות גבוה יותר.

האם מדובר במבצע ספציפי

יש לא מעט מקרים שבהם מכונים להסרת שיער בלייזר מכריזים על מבצעים מיוחדים וכדאיים , מבצעים כאלו הם מבצעים שכדאי ללקוח לרכוש אותם משום שיש בהם כדאיות כלכלית, כך למשל מבצע שבו מחירים להסרת שיער בלייזר ברגליים יורדים ב-50%  במהלך חודש פברואר (שהוא חודש מת בתחום הסרת שיער בלייזר) , או מבצע אחר לפיו חבר מביא חבר, וזוכה בהנחה משמעותית של  30% . 

הסרת שיער בלייזר בפריפריה או במרכז

כמו בכל תחום שירות אחר, גם בתחום של הסרת שיער בלייזר יש בו הבדלי מחירים בין הפריפריה למרכז , ולכן בד"כ נמצא בפריפריה מחירים שיהיו זולים במעט ממחיריהם של טיפולי הסרת שיער בלייזר במרכז.

אלו הם הפרמטרים העיקריים המשפיעים על מחירים להסרת שיער בלייזר אז מי מכם שמעוניין להזמין שירות כלשהו, רצוי קודם כל שיעשה לא מעט שיעורי בית וילמד כיצד מתנהל התהליך והאם יש תופעות לוואי, מיהם המכונים המציעים את השירות, כמה עולה הסרת שיער בלייזר וכו'.

סגור לתגובות.