הסרת שיער בלייזר פנים

הסרת שיער בלייזר בפנים היא תהליך המאפשר לאנשים שיש להם שיער לא רצוי באזור הפנים להפטר מאותו שיער. תהליך הסרת שיער בלייזר בפנים גורם לצריבת ושריפת שורשי השיער, ומניעת צמיחת שערות חדשות בפנים.

כל מי שיש לו שיער לא רצוי בפנים, והוא מעוניין לפנות לאחד ממכוני הלייזר המציעים טיפולים  צריך ללמוד קודם כל כיצד מתנהל התהליך, האם יש תופעות לוואי, אילו שיטות להסרת שיער בפנים קיימות, וכיצד מתנהל תהליך הסרת שיער בלייזר בפנים.

הסרת שיער בלייזר בפנים

למי זה מתאים?

הסרת שיער בפנים מאפשרת היום גם לגברים וגם לנשים להפטר משיער מיותר שצומח באזור הפנים , יש מי שיעזר בטיפולי לייזר כדי להסיר שיער לא רצוי הצומח באזור הלחיים ויש מי שיעזר בטיפולי לייזר כדי להסיר שיער לא רצוי הצומח באזור הסנטר, ויש מי שירצה להסיר שיער בלייזר באזור הרקות או הצוואר.

מי מעוניין במכון המבצע טיפולים חשוב שיחפש מכון שאכן מתמחה בטיפולי הסרת שיער בפנים, חשוב לזכור שלא כל מכון מתמחה בביצוע טיפולי הסרת שיער בפנים , יש מכונים להסרת שיער בלייזר המתמחים דווקא בביצוע הסרת שיער ברגליים , ויש מכונים המתמחים בביצוע הסרת שיער בלייזר בכל אזורי הגוף.

בדיקת הציוד

גם כאשר מצאנו מכון שאכן מתמחה בביצוע הסרת שיער בלייזר בפנים , חשוב שנבדוק איזה ציוד יש למכון, הנ"ל, האם יש למכון ציוד מתקדם או ציוד מיושן,  האם המכון הנ"ל עובד ברישיון משרד הבריאות, האם יש בו כוח אדם מוסמך שעובר הכשרות מתאימות, והאם יש למכון מוניטין חיובי או מוניטין שלילי כל אלו ישפיעו על החלטתנו הסופית.

הסרת שיער בלייזר פנים

הסרת שיער בלייזר בפנים אינה טיפול מהיר שמסתיים תוך זמן קצר, זהו טיפול מתמשך שנערך כסדרה של 6-8 טיפולים, שעלותם יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים ועד 1500  ₪ ואפילו יותר. במהלך הסרת שיער בלייזר בפנים אסור לגלח את השיער בפנים, ויש לנהוג בהתאם להוראות של הצוות הרפואי המבצע את הטיפול של הסרת שיער בלייזר בפנים.

שיטות להסרת שיער בפנים

אם בעבר היינו מסירים שיער באמצעות גילוח השיער או מריטה של השיער בעזרת פינצטה, הרי היום בעידן של הסרת שיער בלייזר יש שתי שיטות עיקריות. השיטה הראשונה היא הסרת שיער בלייזר IPL  – בשיטה זו ישנו מכשיר לייזר IPL שפולט אנרגיית אור שמחממת את זקיק השערה ומשמידה את שורש השערה ומונעת את צמיחתה החוזרת בעתיד.

השיטה השניה היא הסרת שיער בלייזר SHR – זוהי טכנולוגיה חדישה יותר שמתאימה לכל סוגי השיער ולכל סוגי העור, ומכשיר הלייזר פולט אנרגיית אור שנקלטת בזקיק השערה ומשמידה אותה, ובנוסף לכך אנרגית האור שהופכת לחום מתפשטת גם  בעור וגורמת לניתוק בין נימי הדם הקטנים לבין זקיקי השערות וכך זקיקי השערות מנותקות מהנימים שהם מקור התזונה שלהן.

סיכום

אז  מי מכם ששוקל לעבור טיפול של הסרת שיער בפנים כדאי לו ללמוד היטב את הנושא ולא לבחור באופן פזיז וללא מחשבה את מכון הלייזר או את הקוסמטיקאית שתבצע עבורו את טיפולי הסרת השיער בפנים, חשוב לברר היטב את רמת המקצועיות של המכון, ואת האמינות והמוניטין שיש למכון , וכמובן לבדוק האם מחירי הסרת שיער בלייזר באותו מכון הם מחירים המתאימים לתקציב שלכם או מחירים מופרזים וגבוהים מדי. בכל אופן שיהיה לכם בהצלחה.

 

סגור לתגובות.