כיצד לבחור קוסמטיקאית רפואית

תחום הקוסמטיקה מציע לנו כיום מגוון רחב של תכשירים וטיפולים, העוזרים להתמודד עם בעיות שונות בעור הפנים, חלקן פשוטות בעוד שאחרות מורכבות יותר. ישנם מקרים מסוימים המצריכים פנייה לקוסמטיקאית רפואית, הנעזרת בכל הפיתוחים בתחום כדי לספק את המענה לבעיה הקיימת. אם אתם זקוקים לקוסמטיקאית כזו, הנה כמה פרמטרים חשובים שכדאי לכם לבחון לפני שאתם פונים אליה:

  1. ניסיונה בתחום – כשמדברים על קוסמטיקה רפואית מתכוונים לטיפולים קוסמטיים המוצעים במקרים של בעיות עור קשות, בדרך כלל, או כאלו שפתרון ביתי אחר או תכשיר קוסמטי בו ניתן להשתמש באופן עצמאי אינם עוזרים. אחת הנקודות החשובות ביותר אותה יש לבחון כשמחפשים קוסמטיקאית רפואית הוא הניסיון שלה בתחום. קוסמטיקה רפואית מצריכה הכרות רבה עם התחום, עם התכשירים הקיימים ובעיקר גם עם בעיות העור השונות ואופיין של כל אחת מהן. קוסמטיקאית רפואית הפועלת בתחום זה לא מעט שנים, תוכל להציע את הטיפול המתאים תוך התייחסות לסוג הבעיה ולאפשרויות הטיפולים השונים שמהם ניתן לבחור.
  2. המלצות ממטופלים – מי שמתלבט לאיזו קוסמטיקאית רפואית לפנות, חשוב שיקבל המלצות וישמע חוות דעת ממטופליה. כדאי לפנות לאנשים קרובים כמו חברים או בני משפחה ולבקש מהם המלצה על קוסמטיקאית שבה הם נעזרים. גם האינטרנט יכול לספק לא מעט מידע ובמיוחד פורומים העוסקים בתחום. חשוב לברר פרטים על הקוסמטיקאית, לבדוק מי היא ומה הרקע שלה ובעיקר לשמוע מאנשים שטופלו אצלה האם היו מרוצים מהטיפול, מהיחס וגם מתוצאותיו.
  3. מידת הכימיה שלכם איתה – כשמדובר בבעיה קוסמטית המצריכה פנייה אל קוסמטיקאית חשוב לוודא שישנה דמות מטפלת שמבינה אתכם ואת הצרכים שלכם. דמות שניתן לסמוך עליה, דמות אמינה ומקצועית. ביקור מקדים בקליניקה של הקוסמטיקאית יאפשר לכם לבחון את מידת הכימיה שלכם איתה, את התייחסותה אליכם וגם אל המטופלים האחרים וגם את יכולתה להבין באופן מלא את הבעיה שממנה אתם סובלים ואתכם באופן כללי.
  4. הקליניקה – חשוב גם להתייחס אל הקליניקה עצמה, שבה מתבצעים הטיפולים עצמם. במסגרת הביקור המקדים בקליניקה, חשוב לבדוק האם הקליניקה נקייה, סטרילית, וגם נעימה. חשוב שתהיה בה אווירה נינוחה ורגועה ושהיא תהיה מזמינה. אולם חשוב מכל שהיא תהווה סביבה ראויה לביצוע טיפולי קוסמטיקה רפואית, טיפולים שבחלקם מצריכים שימוש בציוד מתקדם מאד וגם תכשירים מיוחדים.

התייחסות לפרמטרים אלה תבטיח לכם קוסמטיקאית מקצועית שתוכל לספק לכם את המענה המדויק ולעזור לכם להתמודד עם הבעיה הקוסמטית שממנה אתם סובלים.

כתיבת תגובה