כל מה שצריך לדעת על הסרת שיער לגברים

עד לפני כמה שנים, הסרת שיער לגברים הייתה בגדר טאבו, לפיו אך ורק נשים דואגות למראה החיצוני של גופן ולכן רק הן משקיעות זמן רב, אנרגיה ולעיתים גם כאב עבור הסרת השיער בכל אזורי הגוף. כיום, התפיסה השתנתה עד מאוד ורבים מהגברים דואגים להסיר שיער ממקומות שונים בגוף. אם כן, מה צריך לדעת גבר לפני שהוא פונה לעבור טיפול להסרת שיער?

הסרת שיער לצמיתות

לפני שבכלל מתחילים בתהליך, מומלץ להכיר בעובדה כי רבים מהטיפולים החדשניים המיועדים להסרת שיער, מסוגלים לבצע הסרה לצמיתות ולא רק באופן זמני, כמו גילוח או שעווה. לכן, לפני שמתחילים בטיפול מהסוג הזה, מומלץ לבצע קודם שתי בדיקות חשובות במיוחד.

בדיקה ראשונה, קשורה ברצון האמיתי לבצע את ההסרה. לעיתים, נדמה שהסרת השיער תהיה משהו שהגבר יהיה מרוצה ממנו, אך לא בטוח שהואיהיה מרוצה מהתוצאה לאחר מכן. באופן כללי, לאחר התחלת הטיפולים, צפיפות השיער באזור המסוים נעשית דלילה יותר ולכן בסופו של דבר גם עשויה לא להופיע יותר. בעקבות זאת, מומלץ לבצע קודם הסרה באמצעות שעווה או גילוח, לצפות בתוצאות, להחליט אם אוהבים אותן ורק לאחר מכן לבחור בשיטות הטיפול החדשות אשר מסירות את השיער לצמיתות.

עוד בדיקה ראשונה אותה כדאי לבצע, קשורה במיקום בו רוצים לבצע וכן גם בשיטת הטיפול. כיום, ישנן שיטות טיפול כואבות יותר או פחות, כאשר את חלקן אפילו כמעט ולא מרגישים. לפני שבוחרים בטיפולים השונים, מומלץ לבחון את כל השיטות הקיימות כיום ולבחור את המתאימה ביותר על פי המלצות והתאמה אישית.

הסרת השיער

השיטה החדשה והמוכרת ביותר, אשר שינתה את עולם הסרות השיער, היא הסרת שיער בלייזר לגברים וכן גם לנשים. במהלך הטיפול מהסוג הזה, נקבע האזור המסוים בו יתבצע הטיפול ולאחר מכן התחלה בטיפול באמצעות לייזר. בהמשך, בסיס השערה נחלש משמעותית עד שלבסוף לא מופיע כמעט בכלל. באופן הזה, גברים יכולים להסיר שיער מהפנים, רגליים, חזה, גב ועוד.

בחירת מכון להסרת שיער

בכדי לבחור את המכון המתאים ביותר לביצוע הסרת השיער, מומלץ קודם לוודא כי הוא אכן מבצע הסרת שיער לגברים ומסוגל לעבוד גם על האזורים הספציפיים בהם רוצים להסיר את השיער. לאחר מכן, יש לפנות אל המכון, לעבור את הבדיקות המקיפות ולשמוע על אופן הטיפול.

חשוב לציין, כי המחיר לטיפול הזה הוא חשוב כמו בכל מוצר אחר אותו רוכשים, אך מומלץ להעמיד את איכות הטיפול לפני המחיר עצמו.לאחר מכן, כאשר מגלים כי המכון הספציפי מתאים למה שמבקשים, ניתן להתעניין במבצעים שונים, המאפשרים לקבל חבילת טיפולים גדולה יחסית או לחלופין אזורים נוספים במחיר של אזור אחד. כך, ניתן ליהנות מטיפול קוסמטי שהוא לא רק איכותי, אלא גם חסכונייותר בעלויות שלו לעומת השיטות האחרות.

כתיבת תגובה