מברשות איפור- מברשות בסיסיות שכל אחת צריכה

סומק הצללה ועיניים- שלישיית המחץ

עולם הקוסמטיקה והטיפוח אינו מפסיק להתפתח לרגע. שפע התכשירים, האיפור, הקרמים וכו' עשויים לבלבל כל אחת ולכן מומלץ לבחון את השוק ולהבין אילו פריטים את צריכה ואילו פריטים מיותרים עבורך.

בין המוצרים החשובים ביותר, תוכלי למצוא את מברשות האיפור. החומרים המוכרים יותר של המברשות הינם פלסטיק או עץ וסיבי המברשת עשויים להיות טבעיים או סינתטיים.

אזור הפנים דורש שלוש מברשות איפור – האחת לסומק, השנייה להצללה והשלישית לעיניים. לאזור הלחי מומלץ להשתמש במברשת רכה ולא יותר מידי גדולה. ליצירת הצללה יש להשתמש במברשת רכה ורחבה- בצורה זו יהיה ניתן לצור מראה טבעי יותר, ולאזור העיניים מומלץ להשתמש במברשת טבעית ורכה.

איך תוכלי לשמור על הניקיון של המברשות?

חשוב מאוד לשמור על ניקיונן של המברשות. בצורה זו יהיה ניתן לשמור על ההיגיינה. ניתן לנקות את מברשות האיפור באמצעות מנקי מברשות (את אלו ניתן לרכוש בחנויות איפור). ניתן להשתמש במנקי התזה- להתיז על המברשת ולנגבה עד אשר תהיה יבשה. אופציה נוספת היא לחפוף את המברשות באמצעות שמפו. חשוב מאוד לשטוף היטב כך שלא יישאר עליהן סבון. לאחר סיום השטיפה יש לסחוט את המברשת מהמים, להדק את שערות המברשת ולשים אותה על מגבת לצורך ייבוש.

מעוניינת לרכוש מברשות איכותיות ועמידות למשך זמן רב?

אם את מעוניינת לרכוש מברשות איכותיות אשר יחזיקו מעמד למשך זמן רב ולא יאכזבו אותך לפני יציאה, דייט או סתם יום לימודים או עבודה, את מוזמנת לפנות אל חברת LFA וליהנות ממבחר מברשות נפלאות אשר יגרמו לך להיראות כמו מיליון דולר- תוכלי לרכוש אצלנו מברשת צללית לזווית העין, מברשת הנחה וטשטוש, מברשת איילנר, מברשת קונסילר סינטטי, מברשת שפתיים וטשטוש, מברשת זוויתית, מברשת סומק, מברשת קבוקי, מברשת לתיחום השפתיים, מברשת פודרה, מברשת מייק אף נוזלי מיקצ'ר ועוד מגוון סוגים של מברשות ואביזרים איכותיים למברשות.

כתיבת תגובה