הסרת שיער בלייזר – המדריך המקיף

שוק הסרת השיער מתפתח בקצב מסחרר ונמצא בין התחומים המכניסים ביותר כלכלית בארץ ובעולם. בעבר, היו רק גורמים בודדים אשר סיפקו שירות זה ומעטים שיכלו להרשות לעצמם לשלם על טיפולים יקרים במיוחד. גם היעדר מידע רב בנושא מנע את ההחלטה לעבור הסרת שיער בלייזר. לעומת זאת, כיום ניתן לעבור טיפולי לייזר במגוון רחב של מקומות ובמסגרת מרפאה. כמו כן הסרת שיער לגברים מאד פופולרית היום בניגוד למגמה שזה מתאים רק לנשים. יחד עם זאת, חשוב לערוך סקר שוק טרם בחירת מרפאה של הסרת שיער בלייזר כזאת או אחרת.

הסרת שיער בלייזר

כיצד מתבצעת הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר, כולל מכשירי אינפרא אדום וטכנולוגיית shr פועלים על בסיס זהה – החדרת קרני אור אל תוך שכבת האפידרמיס בכדי שיתמקדו על זקיקי השערה וישמידו אותם באמצעות חום. פעולה זאת עשויה להיות כואבת ולכן ניתן למרוח על האזור משחות מאלחשות לפני הטיפול. נקודה חשובה נוספת היא שלא מדובר על הסרה לצמיתות של 100% אלא על טווח הנע בין 70% ל – 85%. שאר האחוזים מפחיתים ומדללים את השיער ותורמים למראה חלק יותר.

המחשה להסרת שיער בלייזר

למרות שמכונים רבים מציעים טיפולי הסרת שיער בלייזר לקהל הרחב עדיין חשוב לערוך ביניהם הבחנה ולבחור אך ורק בגורמים מורשים אשר מחזיקים בתעודה המוכיחה כי עברו הכשרה בטיפול בלייזר. כמו כן, חיוני לעבור בדיקה וייעוץ ראשוניים על ידי איש מקצוע המומחה בכדי לחשוף בפניו גורמים שעשויים להתגלות כבעייתיים במהלך הטיפול, כמו נטייה לפיגמנטציה, בעיות הורמונליות או ניתוחים שונים.

למי מתאימה הסרת שיער בלייזר

חשוב לציין כי מדובר על סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר אשר כמותם משתנה ממטופל אחד לשני, בהתאם לסוג העור ולשיער ובהתאם לאזור המטופל. באופן עקרוני, בעלי עור בהיר עם שיערות כהות ועבות הם בעלי סיכויי ההצלחה הגבוהה ביותר בהשוואה לבעלי גוון עור הדומה יחסית לשיער. טיפולי הסרת שיער בלייזר אינם מתאימים לג'ינג'ים, לבעלי עור ושיער בהירים עד מאוד ולבעלי שיער שיבה. יחד עם זאת, בעלי עור כהה שלא יכלו בעבר לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים לעבור אותם כיום הודות לטכנולוגיה המפותחת.

הטיפולים כוללים גם סיכונים שחשוב לקחת בחשבון ולהיות מודעים אליהם. אדמומיות קלה, גירוד או קילוף שטחי הן תופעות לוואי נפוצות שאין לחשוש מהן וסביר כי יעברו לאחר ימים ספורים. לעומת זאת, אם מדובר על כוויות או על נפיחות שאינה נעלמת לאחר הסרת שיער בלייזר, חשוב לפנות בהקדם האפשרי לגורם המטפל ולקבל סיוע.

הסרת שיער בלייזר לאישה

מרפאות להסרת שיער בלייזר

כמו בכל תחום פופולרי שקורץ לרבים, ניתן לצפות בכמות גדולה של בתי עסק המספקים שירות כזה או אחר כמו לדוגמה בתחום הסרת השיער. מרפאה להסרת שיער בלייזר קיימת כמעט בכל קופת חולים או אפילו מטעם בתי החולים. בנוסף, רופאי עור פועלים אף הם במסגרת מרפאה להסרת שיער בלייזר, כמו גם רשתות ומכונים המתמחים בכך באופן בלעדי, אך האפשרויות הרבות אינן בהכרח מקלות על הלקוחות.

בירור פרטים חשובים

בכדי לדעת באיזו מרפאה להסרת שער בלייזר לבחור בכדי לעבור את הטיפולים חשוב בראש ובראשונה לבחור במקום שמעסיק אנשי מקצוע המתמחים בתחום זה, אשר מקפיד על כך שכל המכונות יהיו מאושרות מבחינת משרד הבריאות ועומדות בכל התקנים. כמו כן, המלצות ממכרים אשר עברו טיפולים במסגרת מרפאה להסרת שיער בלייזר מועילות אף הן בהתמקדות באפשרויות המוצלחות שבשוק.

המרכז הארצי להסרת שיער בלייזר הוא הפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום זה, אשר מספק סיוע רב בבחירת מרפאה להסרת שיער בלייזר כיון שהוא סוקר את כל בתי העסק וממקד את המתעניינים בפרטים ובמידע החשוב, שלא תמיד מסופק באופן שקוף. פעמים רבות מצליחים מבצעים ומערך תשלומים נוח לעוור את עייני המתעניינים, מה שפוגע בקבלת החלטה מושכלת בנוגע לבחירת מרפאה להסרת שיער בלייזר.

חשוב מאד גם לברר לכל סוגי הטיפולים השונים. כיום יש מגוון שיטות להסרת שיער כגון: הסרת שיער SHR, הסרת שיער בלייזר ביתי, הסרת שיער פורמקס 100 ועוד.

מרפאה להסרת שיער בלייזר – אחריות במקום הראשון

מומלץ לבחור מרפאה להסרת שיער בלייזר אשר מקפידה על ייעוץ ראשוני ללא עלות ומפרטת בפני המתעניין את האפשרויות העומדות לפניו ואת סיכויי הצלחת הטיפולים. מרפאות המתחייבות על סיכויי הצלחה של 100% הן לא אמינות ומומלץ להתרחק מהן. כמו כן, מומלץ שלא לבחור מרפאה להסרת שיער בלייזר שאינה מספקת בדיקה על ידי איש מקצוע מוסמך אשר שולל גורמים שיפגעו ביעילות הטיפול או יגרמו לנזק.

מרפאה להסרת שיער בלייזר המקפידה על אמינות תפרט בפני המתעניינים את הסיכונים האפשריים כגון אדמומיות, קילוף ונפיחות או מצבים חמורים יותר כגון כוויות או אפילו צמיחת שיער במקומות שבהם לא היה קודם שיער ועידוד צמיחה במקום הפסקתה. יחד עם זאת, מרפאה להסרת שיער בלייזר תקפיד לציין שהסיכוי כי התופעות האלו יקרו עקב שימוש תקין במכונות מורשות הוא קטן יחסית וכי בכל מקרה יש אל מי לפנות בעת צרה או חשש.

סגור לתגובות.