נאטורפיל

במהלך ההיסטוריה המין האנושי היה שעיר מאוד. השיער שימש אותנו לשמירה על חום הגוף, להרחיק גופים זרים מפתחי הגוף שלנו וגם כסמל סטטוס (למשל, הסיפור המפורסם על שמשון הגיבור). גם אם לא רצינו את השיער, עדיין לא ידענו כיצד להיפטר ממנו בקלות וללא נזק לגוף.

בימינו ישנן שלל שיטות להסרת שיער מיותר, והטכנולוגיה ממשיכה להתפתח. גם המכונים המציעים הסרת שיער ממשיכים להתפתח כל הזמן, ואחת הרשתות המובילות בתחום היא נאטורפיל.

נאטורפיל מציעה שורה ארוכה של טיפולים קוסמטיים הכוללים מענה כירורגי, דרמטולוגי וקוסמטי לרצון לשדרג את המראה (ואיתו את התחושה הכללית): הרמת חזה, הגדלת חזה, מתיחת צוואר, מתיחת פנים, עיצוב עפעפיים, שאיבת שומן, ניתוחי אף, העלמת ורידים, הצרת היקפים והשתלת שיער – אולם ליבת פעילותה של הרשת היא הסרת שיער בלייזר.

מכשירי הלייזר של נאטורפיל

בכל הסניפים של רשת נאטורפיל מבצעים הסרת שיער בלייזר לגברים ולנשים אך ורק באמצעות מכשירי לייזר. ישנם מכונים המתהדרים ב"טכנולוגיות" חדישות להסרת שיער, ואף מבטיחים לייזר, אך בפועל עושים שימוש בטכניקת ה- IPL או בחלופות זולות אחרות – בנאטורפיל מעמידים לרשות המבקשים מראה חלק מכשירי לייזר מתקדמים דוגמת ה"לייטשר" וה"סופרנו". השימוש במכשירים אלה מבטיח את התוצאות האפקטיביות ביותר, תוך מספר טיפולים נמוך יחסית, וגם את עמידות התוצאות לאורך זמן (כך שהשיער לא יחזור). בנוסף, מתוכננים הלייטשר והסופרנו על מנת להפחית למינימום את הכאב ואת אי הנוחות למטופלים.

רופאים ואחיות מוסמכים בלבד

בנוסף לציוד הניצב בחזית הטכנולוגיה, מבטיחה רשת נאטורפיל כי גם מי שמפעיל את המכשירים הם מומחים מהשורה הראשונה בתחום הסרת שיער בלייזר. בכל אחד מהסניפים תמצאו רופאים ואחיות שעברו הסמכה מיוחדת בשימוש במכשירי הלייזר, וכל טיפול נערך תחת פיקוח מלא ובקרה מדוקדקת.

בלי כאב, בלי תופעות לוואי

הסרת שיער בלייזר הביאה שמחה לחיי אנשים רבים מאז נכנסה לשימוש, וסייעה להם להיפטר משיער מיותר בכל אזורי הגוף. אולם לשיטה זו עלולות להיות גם מספר תופעות לוואי: עוצמתה של קרן הלייזר גבוהה מאוד, והיא לעיתים גורמת לכאב, לאדמומיות או נפיחות באזור המטופל, ובמקרים מסוימים אף לשינוי בפיגמנטציה של העור באותו אזור ולשערות שרופות.

המכשירים המתקדמים בהם משתמשת רשת נאטורפיל, והמיומנות הגבוהה של מי שמפעיל את אותם מכשירים – רופאים ואחיות מוסמכים – מבטיחים שהמטרה, הסרת שיער מיותר, תושג ללא כאבים ובלי תופעות לוואי מעיקות.

פנים חלקות

הסרת שיער בלייזר היא השיטה האפקטיבית ביותר לסלק שיער מיותר מכל אזור בגוף: חזה, גב, בטן, מפשעה, בית שחי, ידיים, רגליים, כתפיים – וגם מהפנים. הפנים הן כרטיס הביקור שלנו, ובמקרים רבים הדבר הראשון עליו מסתכלים, ועל כן כולנו רוצים פנים יפות ומושכות. עבור נשים, כל שערה – ולו הדקה ביותר והבהירה ביותר – על הפנים גורמת להן מייד להרגיש על הפנים. הפיתרון האופטימלי לנשים אלה הוא הסרת שיער בלייזר בפנים, שכן שיטות אחרות מציעות הקלה זמנית בלבד (ולעיתים אף גורמות לצמיחה מזורזת של שיער פנים כהה וצפוף). הרגישות הגבוהה של אזור זה מחייבת שימוש במכשירים המתקדמים ביותר ותחת פיקוח רפואי הדוק במיוחד.

סניפים

רשת נאטורפיל פרוסה ב- 17 סניפים, 3 מהם בתל-אביב (דיזינגוף סנטר, רמת החייל ולה גווארדיה). בצפון ניתן למצוא את נאטורפיל בחדרה, בחיפה, בקריות ובנצרת עילית, בדרום הרשת ממוקמת באשדוד, אשקלון ובאר שבע, וגם ברעננה, ירושלים, מודיעין, ראשון לציון, רחובות, פתח תקווה וקרית אונו ניתן ליהנות מהסרת שיער בלייזר או מכל טיפול רפואי אסתטי אחר שמציעה הרשת.

כתיבת תגובה