פורמקס 100 אינפרא אדום

השיטות המתקדמות להסרת שיער באמצעות לייזר מציעות אפקטיביות גדולה, הבאה לידי ביטוי בהסרה לצמיתות של השיער, זאת באמצעות קטילה של זקיקי השיער. יחד עם זאת, תוצאה מבוקשת שכזאת מתקבלת לאחר סדרה של טיפולים וגם אז אחוזי ההצלחה עומדים על 80% בממוצע ולא על 100%. פורמקס 100 הוא בין המכשירים המתקדמים ביותר להסרת שיער ומספק יתרונות רבים בהשוואה למכשירים ותיקים יותר. לכן, פורמקס 100 מבוקש כיום בקרב רוב האוכלוסיה המעוניינת להסיר שיער בלייזר.

נכון להיום, פורמקס 100 נמצא בחזית הטכנולוגיה וזוכה לאהדה רבה. יחד עם פורמקס 100, ממוקם מכשיר האינפרא האדום בראש רשימת השיטות הפופולריות למרות הבדלים משמעותיים שקיימים בין השניים.

מכשיר להסרת שיער

פורמקס 100 – הסרת שיער עדינה במיוחד

פורמקס 100 מספק הסרת שיער באמצעות שילוב של 3 טכנולוגיות: גלי רדיו, קרני אור ואינפרא אדום. שילוב זה יוצר אפקטיביות רבה בהסרת השיער המתבססת, בדומה למכונות לייזר אחרות, על התמקדות בפיגמנט של השערה, חימומו וקטילתו. שלושת אנרגיות האור של פורמקס 100 משתלבות יחד להסרה ממוקדת במיוחד של השיער, למרות שעדיין לא מדובר על אחוז הצלחה של 100%.

הייחוד והיתרון העיקרי של מכשיר פורמקס 100 הוא טיפול פחות פולשני ולכן פחות כואב באופן משמעותי, מה שהופך אותו לאידיאלי להסרת שיער באזורים עדינים במיוחד כמו קו הביקיני או המפשעות. בנוסף, מתאים מכשיר זה גם לבעלי עור בהיר או כהה. יחד עם זאת, מאפיין זה הופך את מכשיר פורמקס 100 לפחות אפקטיבי בקטילת השיער ולעתים רחוקות גורם לכך שיש לחזור על הטיפולים כמה חודשים לאחר סיומם בשל צמיחה חוזרת.

הסרת שיער בלייזר

פורמקס 100 או אינפרא אדום?

כמו פורמקס 100, גם מכשיר האינפרא האדום מאופיין בעדינות יחסית בהשוואה למכשירי הלייזר האגרסיביים. מכשיר זה פועל על בסיס קרני אור שמאפשרות שליטה על אורכן והתאמתם לסוגי עור ושיער שונים. יחד עם זאת, ההבדל העיקרי בין מכשיר זה למאפיינים של מכשיר פורמקס 100 הוא שהאינפרא האדום אינו אפקטיבי בקרב בעלי אור בהיר, מה שמהווה חסרון עבור חלק לא קטן של האוכלוסייה.

חדר טיפולים להסרת שיער בלייזר

הבדל נוסף בין פורמקס 100 לבין מכשיר אינפרא אדום הוא אלמנט העדינות- פורמקס 100 עדין הרבה יותר בהשוואה לאינפרא האדום ולא יכול לגרום לכוויות. לכן, בעלי עור עדין במיוחד עדיין מעדיפים את השימוש באופציה זאת בכדי להבטיח היעדר פגיעות בעור או תופעות לוואי מסוכנות. לסיכום ניתן לומר כי מכשיר האינפרא האדום נפוץ ביותר אך נראה כי פורמקס 100 עומד לתפוס את מקומו ולהוות את הבחירה הראשונה של המכונים השונים להסרת שיער.

סגור לתגובות.