רשת CARE

רשת CARE היא אחת המובילות בארץ בתחום הרפואה האסתטית – ולא רק בישראל: הרשת המצליחה פתחה סניפים (14 במספר) גם בגרמניה, אוסטריה והולנד, ובהמשך נמכרה לחברה בשם clinica baviera שהיא רשת מרפאות עיניים מהמובילות באירופה המערבית.

ברשת CARE תוכלו גם אתם ליהנות מניתוחים מתקדמים באמצעות לייזר המאפשרים תיקוני ראייה ו-ויתור על המשקפיים, מטיפולים אסתטיים דוגמת טשטוש קמטים, מיצוק העור או פתרון לבעיית הזעת יתר, מבדיקות רפואיות לאו דווקא בתחום האסתטיקה (בדיקות כלי דם, בדיקות לב משוכללות, מיפוי איזוטופים ועוד) – ומהאפשרות להסיר שיער באמצעות מכשירי לייזר מתקדמים.

הסרת שיער בלייזר הפכה בשנים האחרונות לאחד הלהיטים הבולטים של שוק הרפואה האסתטית, כשגם גברים וגם נשים מגיעים לטיפולי הסרת שיער בלייזר בפנים, בחזה, בבטן, בגב, ברגליים, בידיים, במפשעה, בבית השחי ולמעשה בכל אזור בו מבקשים לוותר על שיער.

הסרת שיער בלייזר – באמצעות המכשור המשוכלל ביותר

מכשירי הסרת השיער בהם משתמשת הרשת הם מהמתקדמים ביותר בעולם, והם פועלים בטכנולוגיית ה- SHR. לכל המכשירים להסרת שיער בלייזר יש אישור מה- FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) וממשרד הבריאות הישראלי.

מגוון המכשירים מאפשר להתאים לכל מטופל את סוג הטיפול ואת המכשיר האופטימאליים עבורו.

טכנאים ולא רופאים

מי שמפעיל את מכשירי הלייזר הם טכנאים, אחיות מעשיות וקוסמטיקאיות. ברשת טוענים כי אין שום סיכונים בהסרת שיער בלייזר, ועל כן גם אין הכרח לקבל טיפול זה מידי רופאים, ושכל הטכנאיות, האחיות והקוסמטיקאיות עברו הכשרות והסמכות ההופכות אותן למיומנות בהסרת שיער בלייזר.

בנוסף, מועסקים בסניפי הרשת גם רופאים המספקים מענה לבעיות רפואיות המתעוררות במהלך טיפול זה או אחר.

למי מתאים הטיפול?

הטיפול ברשת CARE מתאים לבעלי שיער כהה (חום או שחור), כולל בעלי עור כהה (שבעבר, בטרם התפתחות הטכנולוגיה, נמנעה מהם האפשרות להסיר את השיער המיותר בקלות וביעילות). מי ששערותיו בהירות אינו מתאים לטיפול שכזה, וכך גם נשים בהיריון, ילדים, בעלי קוצבי לב, חולי אפילפסיה, צהבת ומחלות נוספות ומי שבעברו מלנומה או לוקמיה. גם נטילת תרופות מסוימות הופכת את השימוש בטכנולוגיית ה- SHR שבה משתמשים ברשת CARE לאסורה – במקרים כאלה רצוי להתייעץ עם רופא בטרם פונים להסרת שיער.

בנוסף, חשוב מאוד לא לפתח ציפיות לא ריאליות, ולהבין כי אין כזה דבר "הסרת שיער לצמיתות". ברשת CARE מתחייבים על תוצאות טובות ועל שינוי משמעותי, אולם בטווח הארוך בהחלט תיתכן צמיחת שיער באזורים שעברו טיפול (אם כי, סביר להניח, דליל במידה ניכרת מהמצב של לפני הטיפול).

כמה טיפולים צריך?

התשובה משתנה, כמובן, מאדם לאדם בהתאם לצבע השיער, מידת צפיפותו, גוון העור באזור אותו רוצים להפוך לנטול שיער ובפרמטרים נוספים. רשת CARE מפעילה שירות ייעוץ טלפוני שבו ניתן לקבל לצד מידע כללי גם תשובות ספציפיות יותר.

פריסת סניפי רשת CARE

רשת CARE היא, כאמור, חלק מחברה בינלאומית, וככזו הסטנדרטים שלה הם מהגבוהים ביותר בארץ, לא רק מבחינת רמת הציוד ואיכות הרופאים, אלא גם מבחינת רמת השירות. ברשת שמים דגש על מיקום נוח באתרים נגישים במיוחד: רחוב אבן גבירול בתל-אביב, קניון הנגב בבאר שבע, סמוך לקניון הזהב בראשון לציון, קניון לב אשדוד בעיר המתפתחת והמשגשגת, סמוך לקניון רננים ברעננה, בניין לב העיר בנתניה, רחוב מוריה בחיפה (מרכז הכרמל), הקריון שמושך אליו לקוחות מרוצים מכל הקריות כמו גם מעכו, נהריה ונצרת, ובניין שערי העיר בירושלים.

היחס החם והאישי לכל מטופל הוא נדבך מהותי ב- DNA של רשת CARE, וכך גם התורים הזמינים ומועדיהם הנוחים.

כתיבת תגובה