שיטות להסרת שיער

גוף נקי וחלק משיערות אינו עניין של מה בכך – מדובר על תעשייה המגלגלת מיליונים ועל רבים אשר עוקבים אחר כל מוצר או שירות חדש אשר יוכל להבטיח להם את המטרה הנכספת. שיטות להסרת שיער היו קיימות מאז ומעולם, אך ככל שעובר הזמן הם מתפתחות ומשתכללות בכדי להעניק את התוצאה המושלמת. כיום, שיטות להסרת שיער מתמקדות לא רק בהסרה אלא גם בקטילה של השיערות מן השורש לצמיתות.

גילוח להסרת שיער

מגוון רחב של אפשרויות

בעבר, שיטות להסרת שיער סיפקו פתרון נקודתי וזמני ויצרו שיעבוד גדול באמצעות שעווה, גילוח, משחות שונות וכ"ו. לעומת זאת, שיטות להסרת שיער לצמיתות באמצעות מכונות לייזר קיימות בשוק קצת יותר מעשור ומהוות פתרון מתקדם אך גם גורמות ללא מעט חששות ותהיות אודות ההשפעות השונות. הסרת שיער בלייזר נועדה לספק מענה יסודי, מהיר ואפקטיבי יותר לטיפולי האפילציה, אשר הסירו באיטיות רבה שיערות באמצעות מחט חשמלית.

הסרת שיער בשעווה

מכונות שונות

דגש גדול מושם על מכונות הלייזר השונות ולמי מתאימה כל אחת מהן. שיטות להסרת שיער אלו מעניקות אמנם עור חלק ונטול שיער אך לא במאת האחוזים – תוצאה של 80% היא בהחלט ריאלית ומשביעת רצון, וחשוב לדעת כי מכונים אשר מתחייבים לאחוז הצלחה גבוה יותר אינם מהימנים.

השוק מציע שיטות להסרת שיער רבות באמצעות לייזר הנבדלות זו מזו באורך גלי האור ובמשך הטיפולים שנדרשים עד לקטילת שורש השערה לצמיתות. כל המכונות זקוקות לניגוד בין גוון העור לשיער, אחרת לא יוכלו קרני הלייזר להתמקד בשורש השערה. לכן, כל המכונות אינן מומלצות לג'ינג'ים, לבעלי עור ושיער בהירים מאוד או להסרה של שיער שיבה. לעומת זאת, כיום ישנן שיטות להסרת שיער בלייזר שמתאימות גם לבעלי עור כהה.

שיטות להסרת שיער

שיטות להסרת שיער – לכל אחד הטיפול המתאים לו

פורמקס 100, אינפרא אדום ו-SHR הן כולן דוגמאות למכשירי הסרת שיער אשר מתמחים בטיפולים עדינים יותר, המפחיתים משמעותית את הכאב בהשוואה למכונות הלייזר האחרות, ומתאימים גם לבעלי עור בהיר יחסית או כהה. כמו כן, נתפסות שיטות להסרת שיער אלו כפחות אגרסיביות ופולשניות אך בשל זאת הן מחייבות מספר טיפולים גדול יותר. שיטות להסרת שיער באמצעות מכשירי הלייזר הוותיקים יותר עושות שימוש בקרניים קצרות ואפקטיביות אך הן עשויות להוות סכנה בידיים לא מקצועיות.

שיטות שונות כמו הסרת שיער באינפרא אדום אלו דורשות גילוח של האזורים המטופלים בכדי שהמכשירים יוכלו לפעול באופן מקסימלי. בנוסף, רוב המכשירים מאפשרים שימוש במשחות הרדמה ואילחוש אשר מקלות באופן משמעותי על הכאב. שיטות להסרת שיער אלו מאפשרות גם גילוח של השיער בין הטיפולים, מה שללא ספק מהווה יתרון ומקנה תחושה נעימה.

סגור לתגובות.