ניתוחים פלסטיים לשיפור היופי

מאמר זה בחסות ד"ר איצקסון מנתח פלסטי בכיר

כולנו רוצים להיות יפים.

גם מי שמרגיש כי העולם סוגד יתר על המידה לחזות החיצונית של בני האדם ומסתייג מכך שלעיתים אנחנו מייחסים חשיבות רבה יותר ליופי מאשר לאופי, עדיין מבין כי לאסתטיקה יש תפקיד משמעותי בעולם, מאז ומתמיד, וכשם שאנחנו אוהבים להקיף את עצמנו ביצירות אמנות או רהיטים מעוצבים, וכשם שאנחנו מבקשים שהמרחב הציבורי יהיה נאה לעין, כך גם אין שום סיבה שבני האדם עצמם לא ישאפו להיות יפים.

כדאי גם לזכור שיופי לא רק פותח דלתות רבות, הן כאלה המובילות ליחסים בינאישיים טובים יותר והן כאלה שמאחוריהן מסתתרות הזדמנויות עסקיות שונות, אלא גם עוזר לאדם להרגיש טוב יותר עם עצמו – והרי דימוי עצמי מוצלח הוא אחד המפתחות העיקריים לאיכות חיים גבוהה.

מאחר שיופי הוא גם תוצר של קודים תרבותיים (שכמובן משתנים לאורך השנים), הרי שישנם גם "סטנדרטים" מסוימים: שיער גוף מיותר, למשל, נחשב כפוגם באסתטיקה, שפתיים דקות מדי וחסרות נוכחות משוות לפנים מראה לא מושך, וגם מצבורי שומן באזור זה או אחר בגוף נתפשים כלא יפים.

באופן טבעי לא כולנו נולדנו עם שפתיים בשרניות המשדרות נדיבות וחושניות, או עם גוף חלק למשעי, וגם אצל מי שלא סובל מהשמנת יתר עדיין עלולים להיווצר מצבורי שומן באזור מסוים. הפיתרון: טיפולים להסרת שיער, ניתוחים פלסטיים שונים והליכים קוסמטיים שמטרתם שיפור היופי. ואכן, בשנים האחרונות מסתמנת עלייה ניכרת במספר האנשים שעוברים ניתוח פלסטי זה או אחר, או שמנצלים את הטכנולוגיות המתקדמות להסרת שיער גוף מיותר.

איך להבטיח ניתוח פלסטי מוצלח?

ניתוחים פלסטיים בימינו נהנים מאחוזי הצלחה גבוהים ומסיכון נמוך למדי לסיבוכים כאלה ואחרים, אולם עדיין מדובר בחלק מהמקרים בהליך כירורגי לא פשוט (למשל, מתיחת בטן או הגדלת חזה) הדורש מיומנות גבוהה ובעיקר ניסיון רב.

גם טיפולים שעל פניו נראים פשוטים יותר דוגמת עיצוב שפתיים – הליך המתבצע באמצעות הזרקת חומצה היאלרונית (חומר שנמצא ממילא בגופנו) – מחייבים בחירה במנתח פלסטי שכבר הוכיח את יכולותיו בשיפור היופי ואיכות החיים של מטופלים רבים.

ראשית, כדאי לברר מהי ההכשרה של הרופא, ובפרט כדאי לוודא כי הוא אכן עבר התמחות בכירורגיה פלסטית (ישנם רופאים המבצעים ניתוחים פלסטיים גם ללא התמחות זו, ובדרך כלל תוצאות הטיפולים שלהם פחות טובות). אין שום סיבה להתפשר על רופא חסר הכשרה מתאימה וניסיון עשיר רק כדי לחסוך כמה שקלים – שהרי אין מחיר להרגשה הטובה בעקבות שיפור היופי. אחת הדוגמאות לרופאים בעלי שם בתחום הוא ד"ר מיכאל איצקסון שאת ההתמחות בכירורגיה פלסטית עבר בפאריז ולאורך השנים עבד במחלקה לכירורגיה פלסטית בביה"ח הדסה כמנתח בכיר.

בנוסף, על מנת להגיע לרופא איכותי באמת ולא רק כזה שעבר הכשרות מתאימות, יש לבקש חוות דעת של מי שכבר טופל על ידו. המטופלים הרבים של ד"ר מיכאל איצקסון ישמחו להעיד על ידי הזהב שלו, הקשב המוחלט שלו לצרכיהם והאופן בו חולל לא פחות ממהפכה בחייהם.

איך להסיר שיער בקלות וללא כאב?

הטיפול האפקטיבי ביותר להסרת שיער הוא באמצעות הלייזר. הטכנולוגיה החדשנית המשמשת לשלל הליכים רפואיים, בין אם כאלה שמטרתם אסתטית ובין אם למטרות אחרות, הוכחה כבר כבטוחה לשימוש וכזו המסירה את הכמות הגדולה ביותר של שיער גוף מיותר ולפרק זמן ממושך במיוחד.

כשם שחשוב לבחור בקפידה רופא לפני ביצוע ניתוחים פלסטיים, כך יש להקדיש תשומת לב רבה לבחירת המקום בו מבצעים הסרת שיער בלייזר, וגם כאן הדרך הטובה ביותר היא לבקש חוות דעת של מטופלים קודמים שכבר נהנים מגוף חלק, יופי רב וחיים טובים יותר באופן כללי.

כתיבת תגובה