תהליך הסרת שיער בלייזר

לאורך השנים, רבים חיפשו אחר פתרון חד משמעי לבעיית השיער המיותר. נראה, כי לפני בערך 15 שנים נמצא הפתרון בדמות הסרת שיער בלייזר- טכנולוגיה חדישה ומתקדמת המציעה טיפול אפקטיבי בניגוד לשאר השיטות להסרת שיער שהוצעו לצרכנים עד אופציה זאת. בנוסף, הסרת שיער בלייזר כוללת טיפולים אשר מועברים על ידי גורם מוסמך – אחות, רופא או טכנאי – הבדל משמעותי נוסף לעומת שאר השיטות שמבוצעות באופן עצמאי או על ידי קוסמטיקאית.

הסרת שיער לאישה

הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי מכונות חדישות ומגוונות, ביניהן אולטרא אדום, פורמקס 100,SHR ועוד. המשותף לכל השיטות הוא אקט פולשני יחסית, הבא לידי ביטוי בחדירה אל תוך שכבת האפידרמיס – אל שורש השערה. בדומה לתחומים פרה – רפואיים אחרים, כמו הסרת משקפיים או טיפולי שיניים בליייזר, מציעים טיפולי הסרת שיער בלייזר טיפול ממוקד בעל אחוזי הצלחה גבוהים הזוכה לפופולריות רבה.

טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר עושה שימוש בקרני אור – אנרגיה שהופכת לחום ממש כמו חשמל, אשר מתמקדת בשורש השערה, מחממת אותו ולמעשה פוגעת בו בדרך זאת. ההתמקדות על שורש השערה יכולה להתבצע כל עוד מבחינה בו הקרן, כתוצאה מניגוד בין גוון השערה לזה של עורו של המטופל. לכן, בעלי שיער בהיר מאוד עד לבן, כולל ג'ינג'ים ובעלי שיער שיבה, אינם יכולים לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר כיוון שהקרן לא תזהה את שורשי השיער המדוברים.

טיפול של הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר אורכת סדרת טיפולים, המשתנים בכמותם ובאורכם בין מטופל למטופל כתוצאה מהאיבר המטופל, עובי השערה, גווני העור והשיער ואופי המכונה. הסרת שיער בלייזר יעילה ביותר בקרב בהירי עור (אך כאמור, לא ג'ינג'ים או בעלי עור כמעט לבן) אשר להם שיער כהה ועבה. בעלי עור כהה יכולים לעבור טיפולים אלו לאחרונה, הודות לשכלולים בטכנולוגיה אך עליהם לעבור כמות רבה של טיפולים בכדי לזכות בתוצאה המבוקשת.

סכנות ותופעות לוואי אפשריות בהסרת שיער בלייזר

כיוון שטיפולי הסרת שיער בלייזר מוגדרים כפולשניים, הם עשויים להביא לתופעות לוואי. חימום שורש השערה עשוי להביא לאדמומיות, לקילוף ואפילו לכוויות. להסרת שיער בלייזר סיכונים רבים למרות שמדובר במקרים נדירים כדאי לדעת עליהם. הטיפולים עלולים לגרום לפגיעה בקרנית, בשל הכוח הטמון בקרני האור. באופן עקרוני, ככל שגלי האור קצרים יותר כך הפעולה אפקטיבית יותר ומאידך – גם עדינה יותר, כך שהמכונות המתקדמות ביותר הן המועדפות לשימוש.

מכשיר להסרת שיער

כדי להתמצא בתחום טרם הבחירה במכון כזה או אחר, מומלץ להרחיב את הידע באמצעות פורטל זה ולהגיע מוכנים למעמד סגירת העסקה והטיפולים עצמם. אלו הסובלים מבעיות עור או כאלו שלא עונים על ההגדרה הרחבה של המתאימים לטיפולי הסרת שיער בלייזר ימצאו באתר זה מידע חשוב במיוחד.

סגור לתגובות.