סובלים מנשירת שיער או שיער דליל? להלן המדריך השלם לפתרונות למניעת נשירת שיער

המשפט – "מה שלא עשה הטבע יעשה הצבע" אינו יכול לתאר את המציאות המודרנית יותר טוב. אולם אם בעבר, לרשותם של אנשים אשר לא היו מרוצים מהמראה הכללי שלהם, לא עמדו אפשרויות נוספות מלבד הצבע, הרי שהיום הם יכולים "לשפץ", או אם תרצו – לעצב מחדש, את מה שנתן להם הטבע על ידי מגוון של ניתוחים. למרות שהנטייה לחשוב כי טיפולים קוסמטיים על סוגיהם זהו עולם שמתכתב עם נשים בלבד, למעשה ההיפך הוא הנכון, וגם גברים מתמודדים עם אתגרים קוסמטיים לא פשוטים ביניהם תופעות כמו נשירת שיער והתקרחות.

ובטבע כמו בטבע, כיום בעזרת היתרונות של טכנולוגיה מתפתחת, גם גברים יכולים לקבל מענה קוסמטי לבעייתם, בדוגמת מגוון תכשירים למניעת נשירת שיער.

ובין אם בכל שטבעי עסקינן – להלן כל הפתרונות הטבעיים להתקרחות

כיום אנשים רבים פונים לרפואה הקונבנציונלית לשם קבלת מענה במגוון תחומים, ביניהם לקבלת מענה בבעיות של התקרחות ואכן מנתחים פלסטיים מתמחים בטיפול ובפתרון "בעיות" אסתטיות של הגוף, אתם מתמודדים מטופלים על בסיס יומיומי. אולם לא פעם לפני הפנייה אל ניתוח ותחילתה של דרך ממנה לרוב אין חזרה, ישנם כאלו אשר מעוניינים לנסות את הפתרונות הטבעיים שקיימים בשוק.

על פי הרפואה האלטרנטיבית התקרחות, מלבד היותה גנטית, היא גם תוצר של תהליכים נפשיים המתרחשים בגוף. גם התזונה היא גורם משפיע בסוג רפואה הזו ולכן לא פעם הטיפולים פונים קודם כל אל שינוי של התזונה כחלק בסיסי בטיפול. אי לכך, בין הטיפולים הטבעיים להתקרחות ניתן למצוא וויטמינים שונים, תוספי תזונה לטיפול בחוסר של מינרלים חיוניים כמו אבץ, וכן עיסויי קרקפת עם שמנים מיוחדים כפתרון לבעיות של נשירת שיער.

כמו כן גם דקל ננסי שהנו צמח אמריקאי ממשפחת הדקלים ידוע בהשפעתו החיובית על התקרחות, אולם עדיין אחוזי ההצלחה של הטיפול לא הוכחו מדעית. אפשרויות טבעיות נוספות שעומדות בפני גברים המעוניינים למנוע התקרחות היא לקנות שמפו מיוחד שמגיע עם אמפולות אמינקסיל או ביוקסידיל לצדו, אתן יש לעסות את הראש פעם ביום.

וכשכל האמצעיים הטבעיים אינם מצליחים – זה הזמן לעבור לרפואת מומחים

גם פה עומדות בפני גברים הסובלים מבעיית התקרחות כמה וכמה אפשרויות ביניהן תרופות במרשם רופא, אשר מאושרות על ידי משרד הבריאות, טיפולי לייזר למניעת נשירת שיער, טיפול בעזרת לחץ אוויר וכן טיפולים קוסמטיים הכוללים השתלות או תוספות שיער על סוגיהן השונים. כמובן שלכל פתרון יתרונות וחסרונות, ישנם תכשירים שנטילתם אף מלווה בתופעות לוואי, אולם ללא ספק, במידה והטיפול מצליח, הרי שהוא יכול לשפר את איכות חייו של המטופל באופן משמעותי.

היות והטיפולים שעומדים לפני גברים שסובלים מהתקרחות או נשירת שיער רבים, יש לפנות לקבלת חוות דעת מקצועית וכך למצוא את הטיפול שמתאים לכם ביותר. כניסה לכל תהליך או טיפול, בין אם קוסמטי, בין אם רפואי ובין אם טבעי מבלי להיות מודעים להשלכות, לטוב ולרע, יכולה בנקל להשפיע על הצלחתו של הטיפול.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה