הדמיית שיער – שיטות שונות ומיוחדות

כיום, התקרחות גברים או נשים היא אינה גזרה משמיים. ניתן למצוא טכנולוגיות חדישות שמקנות מראה של שיער קצר וצפוף ע"י הדמיית שיער. ישנם גברים שבגלל שיש להם מפרצים בקרקפת, הם מגלחים את כל הראש, כך שיחשבו כי זה המראה האופנתי שלהם שאגב, מקובל היום. מדובר על סוג של קעקוע, אשר אינו פולשני או כואב. באמצעות דיו טבעי ומחטים עדינות מאוד, המכונים המתמחים עם הדמיה של שיער טבעי. ניתן באותה ההזדמנות אף לכסות צלקות שנמצאות על הקרקפת. הדיו שמוחדר לעור הוא מחומרים טבעיים, כך שאין סכנה של רעלים שיחדרו לעור.

זהו מענה מושלם במיוחד לגברים, אשר מעוניינים מראה גברי ומסודר של שיער קצוץ. הרעיון מאחורי שיטת הדמיית שיער הינו להחדיר את הפיגמנט לתוך העור. השכבה התת עורית היא שכבה יציבה ויכולה להכיל את הפיגמנטים שמוחדרים לעור למשך 4 שנים שלאחר מכן, יש לחדש את הפעולה שוב.

שיטה ייחודית ומקצועית למילוי שיער- מיקרו פיגמנטציה

שיטת הדמיית שיער נקראת גם מיקרו פיגמנטציה. שיטה זו דורשת מיומנות וניסיון, מה שמשיג מראה של שיער טבעי על הקרקפת. ניתן לבצע את הטיפול באמצעות הרדמה מקומית רק כאשר המטופל רגיש מאוד בעור הקרקפת. המטפל יתאים את צבע הפיגמנט לגוון השיער הטבעי של המטופל. טיפול זה, הינו  מהיר וקל, ללא כאבים. יש לחזור עליו כמה פעמים, בכדי להשיג תוצאה מושלמת. מספר הטיפולים נע בין 2-4 טיפולים, וכרוך ברמת ההתקרחות.

הציוד שעושים בו שימוש לטיפולי מיקרו פיגמנטציה מהווה 50% מהתוצאה, אך מיומנות, רמת הידע והכישרון, מרכיבים את שאר האחוזים לרמת הצלחה גבוהה ותוצאות רצויות. טיפול זה יוצר אשליה של צפיפות זקיקים מלאה. שיטה זו מתפתחת ומתחדשת כל העת. אחד מהיתרונות הבולטים בשיטה זו, היא עבודה שהיא הפיכה. כלומר, מי שמתחרט או אינו מרוצה, יכול להסיר את הדמיית השיער באמצעות לייזר, ממש כשם שמסירים קעקועים.

מראה של שיער טבעי באמצעות שיטת הדמיית השיער

גם אלה שיש להם מפרצים ושיער טבעי על הקרקפת, ניתן יהיה לשלב ביניהם ולהקנות מראה של קרקפת מלאה, גם במקומות שבהם יש דילול שיער, או התחלה של התקרחות נוספת. למרות שהתקרחות היא לרוב תופעה גנטית, היום בהחלט ניתן לפתור אותה באמצעות טיפול חדשני זה. לאחר הטיפול לא ניתן יהיה להבחין בין השיער הטבעי שנשאר על הקרקפת, לבין ההדמיה עצמה.

בעת פעולת המיקרו פיגמנטציה, יש לשמור על זווית של 90 מעלות עם המחט ולכסות את האזור עם תחבושת שטבולה בתמיסת מי מלח קרה, אשר יש להחליף אותה לאחר כמה ימים. יש ליטול אנטיביוטיקה למשך 5 ימים במטרה למנוע זיהום. הדמית זקיקי שיער הופכת להיות טיפול מבוקש ורבים מהגברים היום נראים נהדר לאחר שהם עברו טיפול זה, אשר פתר להם בעיות רבות וגורם להם להחזרת הביטחון העצמי יחד עם מראה צעיר יותר.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה