הסרת שיער היא רק ההתחלה – השלב הבא טיפול בקמטים

אז הלכנו וביצענו הסרת שיער במקומות המעיקים ועכשיו הגוף שלנו חלק ויפה. אבל עדיין לא קיבלנו את התוצאה הרצויה, ואנחנו מרגישים כאילו אנחנו יכולים להיראות טוב יותר ומחפשים את הדרך לעשות זאת. הרי אחרי הכל אנחנו כבר לא ילדים, הגוף שלנו לא מחדש את עצמו מדי יום ואנחנו חייבים לתת לו את ההתנעה הנכונה כדי שנראה שוב צעירים ויפים.  השלב הבא והחשוב ביותר הוא כמובן – מילוי הקמטים אשר גורמים לנו לפחד מהמראה.

מילוי קמטים באמצעות הזרקת שומן לפנים

ככל שהשנים עוברות וחולפות, הגוף שלנו ממעיט בייצור החומרים הנדרשים לעור חלק ובריא כמו קולגן ונוגדי חמצון. בעקבות החוסר הזה, נוצרים קמטים על העור שלנו בגלל המחסור באלסטין אשר משמש בתור הדבק אשר מחזיק את עורנו חזק ויציב. ישנם המון דרכים לנסות ולתקן את המצב הקיים, אם מדובר במוצרי קוסמטיקה אשר מבטיחים כי בהם נמצאים המרכיבים אשר יחזירו לנו את החיוך לפנים, הזרקות בוטוקס אשר יכולים להקפיא לנו את השרירים אשר שולטים על הבעות הפנים שלנו או טיפולים שונים ומשונים אשר אמורים להחזיר אותנו להיראות כמו בני 20.

שיטה אחת אשר עובדת ומוכחת מדי יום היא מילוי קמטים באמצעות הזרקת שומן לפנים. השיטה קרמה עוד וגידים לפני מספר שנים לא רבות, והיא מוכיחה לכל מי שמוכן לתת לה הזדמנות שישנה דרך אמיתית להחזיר את עור פנינו למצב בו היה לפני שנים רבות. קשה לנו לדמיין אדם אשר תינתן לו ההזדמנות להיראות צעיר שוב ויחליט לוותר עליה.

מדובר בטיפול בטוח למדי, לא מהווה סיכונים משמעותיים לגוף שלנו, כמעט ולא פולשני והרדמה מקומית מספיקה כדי לבצע את התהליך, לא מדובר בניתוח ואפשר לבצע אותו במרפאה. המנתחים הפלסטיים בוחרים להשתמש בטיפולים מסוג זה יותר ויותר בזכות ההצלחה המסחררת אשר מביאה תוצאות מיידיות ואיכותיות. בניגוד להזרקות חומרים אחרים לעור הפנים שלנו, הזרקת שומן לפנים מביאה את פנינו למצב טבעי ונקי, ומראה העור הנקי ומלא האלסטין ניכר.

מילוי קמטים בפנים

ישנם כמה סוגים עיקריים לקמטים אשר מופיעים לנו לעת זקנה בפנים, בין אם זה הקמט בין האף לשפתיים, קמטים מסביב לעיניים וכאלו אשר נמתחים לנו לאורך המצח. שיטת מילוי הקמטים באמצעות הזרקת שומן מאפשרת לנו להשתמש בשומן אשר יוצא מגוך האדם, מה שמבטיח ספיגה ושילוב עם עור הפנים שלנו בקלות, מה גם שרקמות השומן שלנו מלאות בתאי גזע אשר יכולים להפוך לתאים מסוגים אחרים.

חשוב מאוד להתייעץ עם מומחה בנושא לפני שמחליטים החלטות חפוזות, ישנו תהליך שלם אשר צריך לעבור בו עור הפנים שלכם ייבדק לרבות הקמטים השונים אשר תרצו להעלים. ישנו צורך לבדוק האם יש צלקות ברקמת הצלקת, בדיקה של צורת הקמט ועוד.

האם אתם מוכנים להחזיר לעצמכם עשרות שנים ולהתאים את המראה שלכם לנפש הצעירה אשר שוכנת בפנים?

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה